SPEDYCJA

       Usługi spedycyjne

Jeżeli poszukujesz nowoczesnej i profesjonalnej firmy spedycyjnej, Kompas Spedycja jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy usługi logistyczne i spedycyjne, których największą zaletą jest oszczędność pieniędzy. Korzystając z naszej firmy spedycyjnej z Bydgoszczy, możesz wysłać dużą ilość towarów w niemal każde miejsce na świecie. Nie musisz utrzymywać całej floty pojazdów, w tym ponosić opłat związanych z licencjami, ubezpieczeniem OC, serwisowaniem taboru i zatrudnianiem kierowców. Dodatkowo nie pokrywasz kosztów licencji związanej z prowadzeniem działalności transportowej. Wynajmując naszą firmę spedycyjną, płacisz tylko za transport, a resztą zajmujemy się my!

Optymalne rozwiązania spedycyjne dla Twojego biznesu

Wieloletnie doświadczenie na rynku spedycyjnym pozwala nam wybrać najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki szerokiej bazie przewoźników oraz doskonałej znajomości prawa transportowego nasi spedytorzy ułatwiają proces przewozu ładunków. Mamy do dyspozycji kilkadziesiąt aut przystosowanych do różnego rodzaju transportu. W naszej ofercie znajduje się między innymi transport farmaceutyczny, transport chłodniczy, transport ponadgabarytowy (z każdym typem naczepy) czy transport materiałów sypkich. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, zorganizujemy odbiór towaru i bezpiecznie dowieziemy go pod wskazany przez Klienta adres.

                Spedytorzy z Kompas Spedycja doskonale zorganizują Twój transport

Nasi spedytorzy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem na rynku- transport i spedycja nie mają dla nas tajemnic. Jako firma spedycyjna z Bydgoszczy stawiamy przede wszystkim ludzi i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Liczne kursy i szkolenia, które przechodzą w ciągu roku, skutkują stałym podnoszeniem ich kwalifikacji, co przekłada się na optymalizację i doskonalenie naszych usług spedycyjnych. Każdy spedytor jest biegły w danym rodzaju transportu. Po pierwszym kontakcie z nami, Twoje zapytanie zostanie przekazane do odpowiedniego pracownika, który już w pierwszym etapie kontaktu zaproponuje najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich wymagań.

                       Spedycja na najwyższym poziomie z naszą firmą z Bydgoszczy

Dzięki współpracy z nami zyskujesz przede wszystkim czas i spokój o bezpieczeństwo Twojej wysyłki. Realizując dla Ciebie usługę spedycji, dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała wzorowo. Stawiamy na ludzi, od wykwalifikowanych spedytorów, którzy są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, po doświadczonych kierowców i nowoczesną flotę samochodową. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom rynku i świadczyć jak najlepszą usługę dla naszych Klientów. Pojazdy znajdujące się w naszej flocie posiadają wszelkie potrzebne pozwolenia i atesty. Realizując każdą usługę spedycyjną, mamy gotowy pakiet koniecznych dokumentów, które są wymagane na danej trasie. Realizujemy usługi spedycyjne na terenie kraju oraz całej Europy. Pomagamy przygotować odprawę graniczną, między innymi poza Europejski Obszar Gospodarczy. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy spedycyjnej pozwala nam na realizację transportu krajowego i transportu międzynarodowego znacznie szybciej, terminowo, a przede wszystkim skutecznie.

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny spedycji!
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 531 430 180
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 791 377 897
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
Polityka prywatności i ciasteczka