O NAS

Doświadczenie i profesjonalizm to wartości, którymi nasza firma kieruje się na co dzień.

Od 2009 roku pracujemy z pasją, by zaspokajać potrzeby naszych klientów w sposób profesjonalny. Rzetelnie podchodzimy do pełnionych obowiązków. Dzięki czemu jakość świadczonych usług, daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Elastycznie dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości. Rozwijamy się, inwestujemy nie tylko w tabor, ale przede wszystkim w kompetencje zespołu. Najważniejszy dla nas jest człowiek – klient, pracownik, kooperant. Nasi spedytorzy to najlepsi fachowcy na rynku: doświadczeni, uczciwi, otwarci i gotowi zrealizować skutecznie najtrudniejsze wyzwania.

Wiesz dlaczego pracują u nas najlepsi?

Dbamy o naszych pracowników, co oznacza, że zadbamy również o Ciebie. Nasz zespół jest proaktywny. Przejmuje inicjatywę, proponuje najlepsze rozwiązania i każdego dnia dba o to, by umacniać doskonałą reputację, gdyż zaufanie naszych klientów jest dla nas nadrzędne.

Korzystamy z szerokiej bazy podwykonawców, krajowych i zagranicznych, co ma ogromne znaczenie w optymalizacji kosztowej transportu.

Co nas wyróżnia?

Przekonaj się, dlaczego lepiej pracować z Kompas Spedycją, niż bezpośrednio z przewoźnikiem

Korzystamy z usług wielu dostawców

Dzięki współpracy z wieloma dostawcami firma może dostosować się do różnych potrzeb klientów i zapewnić kompleksową gamę usług transportowych.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie towarzyszące przewozowi (OCP) gwarantuje klientom bezpieczeństwo ich towarów podczas transportu, co jest kluczowym aspektem w branży logistycznej.

Przeładunki, obsługa celna, express

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne zapewniające swoim klientom wygodę i oszczędność czasu, obsługując wszystkie etapy transportu towarów.

Najlepsza cena

Konkurencyjna cena jest kluczowym czynnikiem decydującym dla wielu klientów, a firma, która może zaoferować najlepsze warunki finansowe, zyskuje przewagę na rynku logistycznym.
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 531 430 180
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 791 377 897
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
Polityka prywatności i ciasteczka