PRZEWÓZ

Przewóz ładunków - poznaj naszą firmę spedycyjną i transportową z Bydgoszczy

Kompas Spedycja to firma z Bydgoszczy, która zajmuje się przewozem ładunków na całym świecie. Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć swój przewóz specjalistom. Do każdego Klienta oraz przewozu jego ładunków podchodzimy indywidualnie. Nasza firma przewozowa z
Bydgoszczy przygotuje ofertę dedykowaną i spełniającą Twoje wymagania dotyczące przewozu ładunków.
Poznaj nas już teraz!

Efektywny i bezpieczny przewóz ładunków

Przewóz ładunków z naszą firmą Kompas Spedycja z siedzibą w Bydgoszczy to gwarancja szybkiego, efektywnego i bezpiecznego dostarczenia Twojej wysyłki do celu. Na każdym etapie transportu masz kontakt z przydzielonym Tobie spedytorem. Dodatkowo wszystkie nasze samochody są wyposażone w system GPS, który umożliwi Ci śledzenie Twojego przewozu ładunków na każdym etapie transportu. Każdy ładunek i pojazd jest ubezpieczony, co daje gwarancję bezpieczeństwa usługi. Nasi kierowcy to wysokiej klasy specjaliści, którzy są przeszkoleni na każdą ewentualność. Posiadają odpowiednie certyfikaty oraz stale uczestniczą w szkoleniach, jak postępować w przypadku awarii agregatu podczas przewozu ładunków, które wymagają samochodu wyposażonego w chłodnię. Wszystkie nasze pojazdy posiadają specjalistyczne książki, w których zapisywane są działania dezynfekujące, czyszczenie naczep oraz odpowiednie przeglądy agregatów.

Polska, Europa, Świat – dojedziemy wszędzie

Niezawodne usługi przewozu ładunków naszej firmy z Bydgoszczy. obejmują przewóz krajowy, przewóz europejski i przewóz międzynarodowy. Realizując przewóz ładunków zajmiemy się wszystkim, od wyboru odpowiedniego przewoźnika po odprawę.
Możesz być pewny, że Twój ładunek bezpiecznie i na czas dotrze do celu!

Niezawodne usługi spedycyjne

Stawiając na Kompas Spedycje z Bydgoszczy dostajesz gwarancję efektywnego przewozu Twojego ładunku. Każdy Klient zlecający nam zadanie może liczyć na profesjonalizm i zachowanie najwyższych standardów obowiązujących w spedycji krajowej i zagranicznej.
Nowoczesna flota posiadająca wszystkie niezbędne pozwolenia i ubezpieczenia, wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz grupa spedytorów dedykowana do danego rodzaju transportu to gwarancja sukcesu i bezproblemowej realizacji przewozu Twojego ładunku.

Od Bydgoszczy po cały świat

Obsługujemy wszystkie kierunki w przewozie drogowym – od usług krajowych pomiędzynarodowe. Zlecając przewóz ładunku naszej firmie spedycyjnej z Bydgoszczy, oszczędzasz czas i minimalizujesz koszty związane z transportem. Nasz spedytor przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę, uwzględniając wszystkie najważniejsze aspekty Twojego zlecenia przewozu ładunków. Po krótkiej rozmowie i poznaniu Twoich oczekiwań względem dostarczenia Twojej wysyłki, nasz spedytor wybierze odpowiedniego przewoźnika, biorąc pod uwagę rodzaj transportu, ładunku oraz trasę.

Kompas Spedycja – Twój partner w sukcesie

Zlecając przewóz ładunków naszej firmie transportowej z Bydgoszczy postaw na sukces. Z nami możesz być pewny, że bezpiecznie przewieziemy Twój ładunek do celu. Niezawodne usługi, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, a przede wszystkim efektywny przewóz ładunków na terenie Bydgoszczy, całego kraju i Europy od prawie dwóch dekad to nasze główne zalety, które poznasz od pierwszego kontaktu z naszą firmą.
Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć bezpłatną wycenę transportu. Skontaktuj się
z nami już dziś!
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 531 430 180
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 791 377 897
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
Polityka prywatności i ciasteczka