LOGISTYKA

      Usługi logistyczne

Firma Kompas Spedycja świadczy usługi logistyczne w Bydgoszczy, całym kraju, Europie i na Zachodzie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych rodzajów transportu w naszej firmie spedycyjnej jesteśmy w stanie sprostać każdej, nawet najbardziej wymagającej prośbie naszych Klientów.

Ułatwiamy Twoją pracę na każdym etapie

Kompleksowe usługi logistyczne zdecydowanie odciążą Twoich pracowników i usprawnią przewóz Twoich ładunków. Nasza firma spedycyjna zajmie się całym procesem logistycznym, przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty i co najważniejsze - przewiezie Twój ładunek bezpiecznie i skutecznie do celu.

                             Bezpieczny transport międzynarodowy i europejski

Usługi logistyczne Kompas Spedycji dotyczą tras w Polsce i w Europie. Nasi wykwalifikowani kierowcy posiadają wszystkie wymagane zezwolenia i dokumenty. Tabor, z którego korzysta nasza firma logistyczna, posiada wszelkie wymagane atesty, badania techniczne i ubezpieczenia. Nowoczesny tabor z lokalizatorem GPS pozwala na dokładne monitorowanie przebiegu trasy na każdym etapie wysyłki Twojego towaru.

                                         Szeroka oferta przewozu ładunków

W ofercie naszej firmy spedycyjnej z Bydgoszczy znajdziesz różnego rodzaju pojazdy, począwszy od najprostszej naczepy typu „firana”, przez cysterny, transport chłodniczy wraz z chłodniami jedno lub dwukomorowymi z możliwością monitorowania temperatury na całej trasie, naczepy do przewozów wielkogabarytowych, transport farmaceutyczny i wiele innych. Nasza firma logistyczna z Bydgoszczy odpowie na wszystkie potrzeby Klientów.

                                      Dedykowany spedytor do Twojej dyspozycji

Na każdym etapie transportu za kontakt odpowiada dedykowany Klientowi spedytor, który rozwiąże każdy problem, wyjaśni wszelkie wątpliwości i przede wszystkim będzie odpowiedzialny za bezpieczną i skuteczną wysyłkę ładunku do celu.

                               Wieloletnie doświadczenie to nasz klucz do sukcesu

Jesteśmy na rynku logistycznym od 2009 roku, dynamicznie reagując na zmieniający się krajobraz transportu w naszym kraju. Każdą ofertę transportową przygotowujemy indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań Klienta. Elastyczne podejście pozwala nam budować długotrwałe i przyjazne relacje z naszymi Klientami. Za sukcesem naszej firmy logistycznej stoi wykwalifikowana kadra, która stale bierze udział w licznych kursach, szkoleniach oraz na bieżąco monitoruje zmiany w prawie.

                                 Indywidualne i kompleksowe podejście do Klienta

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie realizacji transportu. Usługi logistyczne realizujemy kompleksowo. Każda oferta przedstawiona Klientowi jest indywidualnie tworzona i dopasowywana do jego oczekiwań - począwszy od wyboru odpowiedniego przewoźnika, dopasowania pojazdu, przez przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, ustalenia czasu i miejsca załadunku, aż po monitorowanie trasy i miejsca rozładunku. Każdy Klient od razu ma kontakt ze swoim spedytorem, który od początku do końca zlecenia jest odpowiedzialny za bezpieczne i skuteczne dostarczenie ładunku od nadawcy do odbiorcy. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 531 430 180
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
ul. Czesława Nieduszyńskiego 5
85-796 Bydgoszcz

tel. +48 791 377 897
fax +48 52 52 23 214
bydgoszcz@kompasspedycja.pl
Polityka prywatności i ciasteczka